HipHopStage.cz

Rádio působí na trhu pod názvem HipHopStage od dubna roku 2007. Zakoupením vysílacích práv se stalo součástí seznamu licencovaných rádií společností OSA a Integram a své vysílání garantuje hrazením licenčních poplatků. Zároveň je také oficiálním občanským sdružením HipHopStage o.s.

V současné době vysíláme z České republiky (Praha, Brno), Slovenské republiky (Bratislava), přičemž naladit nás můžete prakticky kdekoli a odkudkoli.

Ve svém obsáhlém záběru se rádio zabývá českou i slovenskou scénou, velkou pozornost věnuje samozřejmě zaoceánské USA a neméně potom i Anglii a Polsku. Současně se kromě hip-hopu jako takovému věnuje i dalším stylům jako je crunk, grime či r´n´b. Tím rozšiřuje svou pestrou nabídku pro své posluchače. To vše prostřednictvím zajímavých pořadů jako jsou So So Dirty, First Classic nebo vzpomínková Základka.

HipHopStage rádio je tu pro všechny kdo se rádi baví, poslouchají kvalitní muziku a obohacují svou žádostivou mysl novými poznatky z hip-hopu a celé hip-hopové kultury.

WEBOVÝ PORTÁL RÁDIA

Rozsáhlý webový portál fungující pod doménou www.hiphopstage.cz se věnuje hip-hopopové kultuře jako takové. Aktuálně informuje o dění ze scény, návštěvník zde nalezne články, recenze, reporty, fotoreporty, videoreporty, rozhovory, klipy, videa ke stažení a exklusivní informace. A i tady má možnost se v diskuzích či fóru vyjádřit. Web nabízí vše podstatné a pokud snad ne, můžete informovat náš tým, který dokáže zareagovat a se svými čtenáři a posluchači být v kontaktu. Současně se tak nebrání ani rozšíření svého kolektivu o nové a schopné zájemce, kteří by se chtěli stát jeho součástí a přispět tak k rozvoji projektu. Ti tak dostávají možnost seberealizace v oblasti svého zájmu. Moderní web se pružně přizpůsobuje současným trendům a tím tak zvyšuje šance, že bude lahodit vašemu oku.

Ambiciózní rádio HipHopStage má na to splňovat vaší představu o moderním úspěšném rádiu a to právě díky vám!

To se mi líbí

Bandzone.czFacebook.comYouTube.com

Aktuální mejdany / archív

Repromanifest show


© 2011 Repromanifest