„New York v Reprostudiu!“

Každé třetí pondělí se v pražském klubu http://www.chapeaurouge.cz/ odehrává na české poměry velmi zajímavá hiphopová party s názvem Freestyle mondays www.freestylemondays.cz., která je založená na jamování s živou kapelou. Na tuto akci s open mikrofonem jsou pravidelně zváni všichni, kdo mají chuť předvést svůj rap, zpěv, texty nebo své umění freestylovat.

Akce se koná v newyorském clubu Sin sin již od roku 2002 a založil ji New-yorský MC ILL Spokinn http://www.illspokinn.com/. Díky úzkým vazbám na New-yorské umělce, nejen z hiphopové scény, se podařilo získat licenci na pořádání stejného večera i v Praze. Pražské FM odstartovalo v říjnu 2010 a 17.října 2011 oslavilo své první výročí, které přijel sám ILL Spokinn podpořit svým koncertem s polečně se svým dvorním francouzským DJem Zajazzou a dvojicí willieGreenem a Prem Rockem.

Při příležitost jejich návštěvy se u nás v pražském Reprostudiu (které je partnerem freestyle mondays a přináší pravidelné videoreporty z akce) natočil Freestylemondays birthday track, na kterém se pod produkcí Willie Greena vystřídali na majku všichni zmiňovaní MC´s společně s hypemanem pražských frestyle mondays Metodějem a spolumajitelem reprostudia Bohušem Dlm.

Track najdeš na tomto linku:

PremRock,Bohuš­DLM,Zajazza,Me­toděj,ILLSpokin – FreestyleMonda­ysPrahaTrack(prod­.WillieGreen) by REPRO STUDIO

Příjemný poslech ti přeje Reprostudio a až budeš projíždět Prahou ve třetím úterý v měsíci, tak se nezapomeň na tuto akci přijít podívat a podpořit ji, atmosféra bývá šílená.

www.reprostudio.eu
www.repromanifest.cz

To se mi líbí

Bandzone.czFacebook.comYouTube.com

Aktuální mejdany / archív

Repromanifest show


© 2011 Repromanifest