JAK DOPADLO END OF THE WEAK?

End Of the Weak, to je název contestu, který vznikl v NYC a rozšířil se do celého světa. MC´z v něm předvádějí své skillz v několika disciplínách, které prokážou jejich technickou zdatnost, projev, texty, flow, rytmus, freestyle a v neposlední řadě také jistost v kramflecích a vystupování na pódiu. Chtěli jsme Vám tuto akci přivést do Ostravy a jsme moc rádi, že se nám to povedlo.

K našemu překvapení (čekali jsme méně) se do soutěže přihlásilo 12 MC's. Jmenovitě Cass, Tain, Straptor, Draco, Dome, K.I.Need Real, Palo, Banán, Džonass, Lukash, S-Lee a Mr.Fat. Kvalifikačním kolem se mezi pětici postupujících dostali: Straptor (OV), Dome (OV), Džonas (HAV), Lukash (OV) a **Mr.Fat (OPC).
Ti následně soutěžili v 5 disciplínách po 1 minutě: vlastní tvorba, acapella, freestyle o vylosovaných předmětech, MC vs. DJ a cypher, sož je společný freestyle jam po 4 rýmech.

Porota ve složení KOS, DJ Česki, Khomator a Anna Oravcová měli co dělat, protože kluci byli každý něčím zajímaví a rozhodně to byl vyrovnaný souboj, jak také ukazují těsné výsledky. Konečné pořadí je následovné.

  1. Džonass (753b.)
  2. Lukash (732b.)
  3. Dome ( 725b.)
  4. Mr.Fat (703)
  5. Straptor (675b.)

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou show a pozvednutí úrovně MCingu v okolí. Velká gratulace patří samozřejmě výherci, který pojede reprezentovat region na finále do Prahy.

Sledujte naše stránky a profily EOW CZECH (http://www.facebook.com/profile.php?…) a EOW OSTRAVA (http://www.facebook.com/…853046511254)

Brzy naviděnou

REPROMANIFEST A EOW TEAM

To se mi líbí

Bandzone.czFacebook.comYouTube.com

Aktuální mejdany / archív

Repromanifest show


© 2011 Repromanifest