Novinky

Vec & Zverina spolu s Hosty odjinud

21. 1. 2012 Club Marley, Výstaviště Čená louka Ostrava

6. 1. 2012


Khomator vystoupí 16. ledna v Praze

Freestyle Mondays je název pro sérii pravidelných pondělních mejdanů, kde jde především o freestyle jamin s živou kapelou + vystoupení zajímavých hostů. Jak uvádí dramaturgyně klubu ,,Na první Freestyle Mondays roku jsme pozvali hosta, kterého jsme chtěli pozvat již dlouhou dobu a je jím havířovský Khomator ze stáje Repromanifest„. S Khomatorem vystoupí parťák Lazy-O z kapely Safari a samozřejmě DJ Vencza…

1. 1. 2012


Khomatorův novoroční song

Rok se opět s rokem sešel a k této příležitosti nahrál Khomator odlehčený novoroční track pro všechny, co s ním tahaj provaz.

29. 12. 2011


MULTIŽÁNROVÝ PLES, KTERÝ NEMÁ OBDOBY!

Znáš to jistě taky, plesová sezóna, společenské tance, chlebíčky a bonton pyčo. To je klasika. Co takhle ale vymyslet společenskou událost, která by nesla všechny prvky společenského plesu, na kterém by ale hrál funk, hip-hop, elektro music a živá rapová vystoupení + breakdance! V Ostravě už ho vymysleli!

29. 12. 2011


END OF THE WEAK – ukaž, že jsi MC!

Jedna z nejzajímavějších celosvětových rapových akcí přichází i k nám. Po loňském prvním ročníku v ČR, který probíhal jen v Praze, se tato akce rozšiřuje a přijíždí do všech koutů naší republiky.


KSI & MOUU vydávají desku Remake

Po dlouhém čekání se fanoušci rapové muziky dočkali alba Remake, které v Opavě vydali, za velké podpory HBM Music, KSI & MOUU.


SAFARI – FLOW FOOD!

První videoklip a zároveň singl ze stejnojmeného alba FLOW FOOD je jen zlomkem toho co budete moci slyšet na naší druhé desce.

20. 11. 2011


Fellaz & Bohuš DLM

Kompilace featuringů kterou si Bohuško nadělil ke svým listopadovým jmeninám.

17. 11. 2011


HIRS Skład

Naše spřátelená grupa z Cieszyna má opět na pilno.

14. 11. 2011


Novinky u Khomatora

Je to už skoro půl roku, kdy spatřila světlo světa khomatorova deska Terapie. Khoma však rozhodně nespí a připravuje další věci…

3. 11. 2011


«« | « | 1 2 3 4 5 6 | » | »» 

Bandzone.czFacebook.comYouTube.com

Aktuální mejdany / archív

Repromanifest show


© 2011 Repromanifest