AUDIOVIZUÁLNÍ MASAKR UŽ TENTO PÁTEK V METANCITY!

Nejlepší ilustrátoři Slovenska a legendární světový šampión v DJingu míří do Ostravského multikulturního centru COOLTOUR na Výstavišti Černá louka. Již tento pátek 27. 4. proběhne akce, která se svým programem nepodobá ničemu, na co jste v našich končinách zvyklí.

CO JE TO SECRET WARS?

Neopakovatelná atmosféra 90 minutového live art battlu, kdy za doprovodu DJe bojujou nejlepší výtvarníci – tentokráte ze Slovenska. Umění, freestyle a vtip, to je Secret wars art battle. V nabité atmosféře se utkají dva slovenští umělci SABO a EMILEE, z nichž ten lepší postoupí do slovenského finále. O tom, který to bude, rozhodnete i Vy svým křikem, který se bude měřit Decibelmetrem. Během battlu bude hrát DJ CUSTOM ze stáje Repromanifest.

Po tomto live art battlu se představí dvojnásobný světový šampión v DJingu DJ WOODY (UK), který je jedním z nejrespekto­vanějších DJ´s planety. Představí vám svou unikátní show, při kterém scratchuje hudbu zároveň s video obrazem na velkém plátně. Audiovizuální podívaná s názvem TURNTABLE IN TECHNICOLOUR je revoluce na poli DJingu, kterou DJ WOODY vymyslel a s kterou dobyl svět.

TO NENÍ VŠE, ČEKÁ VÁS JEŠTĚ

• Výstava pláten z uplynulých soubojů slovenských Secret wars.
• Výstava artové kolekce lednic RedBull, které vytvořili přední čeští výtvarníci.
• Proběhne také projekce slide shows z uplynulých soubojů SECRET WARS.

Vstupné na akci 150 Kč. Předprodej za 100 Kč probíhá v centru COOLTOUR a v síti OIS (Ostravská info služba) na těchto místech:

• Ostravská radnice
• Info centrum u elektry
• Nádraží Svinov
• Hl. vlákové nádraží

Ne každý z vás bydlí v Ostravě, proto jsme se rozhodli ulehčit vám cestu k lístkům v předprodejní ceně. Stačí napsat rezervační email na adresu rezervace(at)co­oltourova.cz do předmětu napište SECRET WARS a do zprávy své jméno. U vstupu na akci se prokážete občankou a máte vstup za 100,–

Vidíme se v pátek od 21:00 Ostravě!

DJ WOODY live video set

To se mi líbí

Bandzone.czFacebook.comYouTube.com

Aktuální mejdany / archív

Repromanifest show


© 2011 Repromanifest